Gülben Ergen Saç Modeli

Moda konusunda piyasaya yön veren grup genelde ünlülerdir.

Ünlüler reklam amaçlı sürekli kendini yenilemek, imaj değiştirmek durumunda kalmaktadır. İmaj değişikliği günümüzde sınırsız bir hal almıştır. Kıyafetten fiziksel özelliklere, davranışlardan saç modellerine kadar çok sayıda imaj değişiklikleri yapılabilir. Saç konusunda birçok kadının örnek aldığı veya stil olarak benimsediği bir ünlü mutlaka vardır.

Bunu örnek olarak seçerken de kişi kendisini o ünlü kişinin tarzına ve yüzüne yakın bulur. Bu nedenle birçok kadın kuaföre gittiğinde model seçtiği kişinin fotoğrafını da mutlaka yanında götürür ve fotoğraftaki ünlünün aynısını olmak ister. Ülkemizde ise en çok model alınan ve tercih edilen isimlerden biri de Gülben Ergen’dir. Kullanmış olduğu saç modelleri ve renkleriyle birçok kişiye öncülük yapmış hatta ve hatta bir moda akımı başlatmıştır. Bu moda ise Gülben Ergen yani kısa saç modasıdır. Fakat Gülben hanımın kullandığı saç modeli sadece kısa saçtan ibaret değildir.

Yaptığı ve seçtiği şey kısa saça en modern hali vererek iddialı bir saç modeli yakalamaktır. İşte bu nedenle de birçok kişiyi etkileyerek kısa saç akımını başlatan öncü isimlerin başında gelen ünlü isimlerden biri olmuştur. Gülben Ergen denilince en çok merak edilen, saç rengi ve modelidir. Gülben hanım genellikle kısa saç kullanıyor demiştik, peki onu farklı kılan şey ne, çünkü kısa saç bilindiği gibi çok basit bir kavramdır, ne yapıyor ki kendini farklı kılıyor? Gülben Ergen genellikle dağınık ve salaş bir görünüm seviyor, ona göre ciddi saç modelleri kullanmak tarzına ve tavrına uygun değil.

Bu sebeple olacak ki sadece kâhküllerini değil tüm saçlarını ustura ile kestirmekte ve böylelikle de doğal ve dağınık görünümü rahatlıkla yakalamaktadır. İşte bu ipucundan yola çıkarak eğer Gülben Egen saç modeli istiyorsanız kuaförünüze ilk diyeceğiniz şey komple saçlarımı ustura ile kesin demek. Diğer bir nokta ise Gülben Ergen’in çoğu fotoğraflarına baktığımızda yakaladığımız şey saçlarının dağınık durmasıdır ve bunu da fönsüz bir hayat tercihi seçtiğinden anlamaktayız.

Siz de kısa ustura kesimi saçlarınıza fön çekmeden saç köpükleriyle ıslatarak doğal ve salaş şekli vererek bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Gülben Ergen saçlarında bir de kısa model kullandığı gibi iki farklı renk tonu kullanmaktadır. Dipler yani en alt kısım koyu çikolata kahve, üstte ise sarı balyaj uygulaması yapılarak dağınık saçlarına modern hava katmaktadır. Çünkü buğday tenli olan bu ünlümüze açık tonlar çok gitmeyeceği için koyu tenin üstüne açık kullanmak çok doğru bir tercih olduğu gibi onu modern çizgiye taşımaktadır.

Gülben Ergen’in kısa saç tercihi onu hem daha sempatik hem de daha genç göstermektedir. Bu sadece bu ünlüye özel bir durum değildir zira çoğu insanı kısa saç daha modern ve genç gösterir işte bu nedenle de tercih edilen saç her daim kısa olmuştur. Bir de kısa saçı kullanmak çok daha kolay ve rahattır. Özellikle çalışan bayanlar tercihlerini kısa saçtan yana kullandıkları için sabah erken kalktıklarında dahi en az sürede saçlarına istedikleri şekli vererek cool bir hava yaratırlar. Hem modern hem de rahat kullanılan kısa saç modelleri bu sayede tercih edilmektedir.

Gülben Ergen kısa saç kullanmasına rağmen açılış ve törenlerde dağınık katlı saçlarına ciddi imaj verebilmekte ve bu sayede de her ortama ayak uydurabilmektedir. Bunu örnek alan kadınlar ise kısa saç kullanmanın doğru seçim olduğunun farkına vararak kuaförlerinden Gülben Ergen modeli istemektedirler. Genellikle kısa ama hacimli saç modeli kullanan Gülben Ergen son yıllarda ise yanları kazınmış diğer bir deyişle rihanna saç modeli ile görmekteyiz. Bu modeli tercih etmesinin nedeni ise hem daha modern hem de salaş görünüyor olmasıdır. Siz de kısa saç kullanmak istiyorsanız mutlaka Gülben Ergen fotoğraflarına bakarak tarzınıza en yakın fotoğrafı seçerek o saç modelini uygulatın.

Hamilelik Belirtileri Saç dökülmesine bitkisel tedavi dukan diyeti karatay diyeti Göbek Eritme dukan diyeti Baş ağrısı Selülit

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.