Hızlı Saç Uzatma Maskesi

Hızlı saç uzatma ve hayatta kalan saç hücrelerinin yeniden güçlenmesi ve çoğalmasını sağlayamak için ve saçlarınızın daha sık ve güçlü çıkartmasını sağlayacak kemik iliği maskesini uygulamanızı tavsiye ederiz.

Uzun,sağlıklı ve sık saçlara sahip olmayı hayal ediyorsanız, işte size muhteşem bir maske tarifi;

İlik Maskesi İçin Gerekli Malzemeler:

1 çay bardağı kemik iliği ,

1 kahve fincanı zeytinyağı ,

1/2 şişe bademyağı,

1 tane yumurta,

1 tane Bepanten Ampul

İlik Maskesi Hazırlanışı:

2 adet kemik iliğini bir kabın içine koyun daha sonra bu ilikleri  suyun içinde kaynatarak erimesini sağlayın.Kaynattığımız ilikler yağ kıvamına geldikten sonra ocağı söndürün ardından diğer malzemeleri üzerine ilave ederek birlikte karıştırın.Saçlarınz için harika olan karışımı saç derinize masaj yaparak uygulayın.Daha sonra saçlarınızı ucuna doğru tarayın ve karışımı saçınızda minimum 25 dakika bekletin.Karışımın kokusu kötü olabilir.Ancak saçlarınızdaki farkı hissettiğinizde bu koku sevimli bir hal alıcaktır. İlk ay haftada 1 kez, 2. ay iki haftada bir,3.ay ise ayda bir kere uygulayın. Evde çok kolay yapılabilen bu saç bakım maskesiyle saçlarınızın ne kadar çok uzadığını ve harika saçlara sahip olduğunuzu farkedeceksiniz.

 

Hamilelik Belirtileri Saç dökülmesine bitkisel tedavi dukan diyeti karatay diyeti Göbek Eritme dukan diyeti Baş ağrısı Selülit

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.