Kumral Saç Tipleri

TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ 4 KUMRAL SAÇ TONU

 Özellikle esmer ve koyu renklerden uzaksanız ve sarı tonlarını da çok açık buluyorsanız sizlere kullanabileceğiniz ideal 5 kumral saç tonundan bahsedeceğiz.

Altın Kumral : Özellikle sarı tonlarına cesaret edemeyenler açısından iyi bir adım olabilir. Yaz aylarında tercih edilebilecek bir ton olan altın kumral, en çok sarışın ve doğal kumral saç tonlarına sahip kişilere yakışmaktadır. Esmer tenli bayanların ise bu tondan uzak durması gerekmektedir. Doğal ve parıltılı bir görünüme sahip olan altın kumral pastel ve bakır tonlarda makyaj ile süslenebilmektedir. kıyafetlerde altın kumlar rengine uyabilecek renk seçenekleri neon ve pastel renkleridir.

Görsel kaldırıldı.

Küllü Kumral : Mat ve doğal bir saç rengi olan küllü kumral her tene uygun bir tonda olmasına rağmen, açık beyaz tenli kişilerde aşırı sırıtma yapabilmektedir. Eğer ki küllü kumral tonlarını yakalamak istiyorsanız 7,1 veya 7,01 numaralı boyaları tercih edebilirsiniz. Küllü adını alması sarının üzerine serpiştirilen gri tonlarından gelmektedir. Bu renk tonunu evde yakalayabilmeniz kolay olmayacağından kuaförünüze danışmanız gerekebilmektedir. Mat renk tonlarını sevenler için küllü kumral iyi bir alternatif olabilmektedir.

Koyu Kumral : Kış aylarında en çok tercih edilen kumral renk tonudur. Doğal tonlara gösterilen ilginin artması ile özellikle bayanlar arasından beyaz tenlilerin favorisi olmaya adaydır. Koyu kumral saçların uç bölgelerine uygulanan ombre işlemi yani balyaj ile kendinize has bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz.

Görsel kaldırıldı.

Açık Kumral : Altın kumral tonuna yakın olan fakat daha doğal bir tona sahip olan açık kumral tonları doğal rengi kumrala yakın olan kişilerde daha kolay şekilde yakalanmaktadır. Siz gene de kuaförleri bile zorlayan bu tonu yakalamak için evinizde denemeyin. Açık kumral tonu tercih ettiğinizde aynı zamanda bakımı için nemlendirici kremler uygulamayı da eksik etmeyin. Hem saçınızın sağlığı açısından hem de boyanızın ışıltısını ortaya çıkarması açısından avantaj sağlar. Görsel kaldırıldı.

Hamilelik Belirtileri Saç dökülmesine bitkisel tedavi dukan diyeti karatay diyeti Göbek Eritme dukan diyeti Baş ağrısı Selülit

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.