Loreal Paris Ombre Seti

Gördüğünde çok beğenen, neymiş bu kesin ben de yaptıracağım diyen, acaba benim kuaförüm de bunu becerebilir mi diye kafasından geçiren her kadının merak ettiği şey son günlerde ombre.

Artık adını sıkça duyduğumuz ombre genel olarak bütün kadınların duyduğu, bildiği, merak ettiği, denediği yeni bir saç devrimi niteliğindedir. Eski trend olan röfle, balyaj, meç, dip boya klişelerinden uzak, saça ve kişiye daha doğal ve asil bir hava katan ombre modası sert bir şekilde esmektedir.

Yediden yetmişe bütün kadınların denemek istediği bir işlemdir ombre. Ombreyi güzel ve arzu uyandırıcı kılan en önemli özelliği saçın dibinden uçlarına kadar değil, sadece saçın ortalarından itibaren uçlarına doğru açılan renk tonu olduğu için çok daha doğal durmasıdır. Artık o çiğ açık renk boyaların, dibi gelmiş saçların, çok yapay duran renk tonlarının pabucunu dama atan ve modası hiç geçmeyecek olan bir değişim haline gelmiştir.

Ombre renklendirmesinde saç boyuna bağlı olarak kulak hizasından ya da çene hizasından itibaren saçın uçlarına kadar açılmaktadır. Böylece dibi gelmiş bir saç gibi değil, saçın doğal haliymiş gibi ya da güneşten doğal yolla açılmış gibi bir renk farklılıkları görülür.Ombrenin dayanılmaz çekiciliğine kendini kaptıran herkes soluğu işin uzmanı kuaförlerde almaktadır. Bazı durumlarda güzel sonuçlar alınırken bazen ise sonuç hüsran olmaktadır.

İşlemi yapan kişinin tecrübesi, yeteneğinin yanında bir de kişinin saç tonuna uygun ombre yapılması, saçta boya olup olmadığı ya da saçın boyu ve yapısına uygun ombrenin yapılması çok önemlidir. Artık ombrenin uygulanışını, mantığını anlamış birisinin kendi kendine ombre uygulama deneyimi imkanını sunan yeni bir ürün vardır. Dünyaca ünlü kozmetik markası olan Loreal Paris evde ombre uygulama imkanı sağlamaktadır.

Saç modasında yepyeni bir ışıltı da Loreal Paris' ten. Saç uçlarında yapılacak yeni ve renkli geçişler hayatınıza canlılık katacak. Loreal Paris'in ombre modeli ile saçlarınızdaki devrim modanın büyüleyici renkleriyle kapınızı aralıyor. Loreal Paris ombrenin renk açıcı ve renk veren beş farklı çeşidi ile siz de farklı dünyaya gözlerinizi açın. Moda artık saç uçlarınıza Loreal Paris Ombre setiyle saç uçlarınızda yeni bir dünya yaratın. Saç tonlarınızda  yapacağınız mükemmel geçişlerle tarzınızda farklılık yaratacaksınız. Karamel, kızıl ve sarının eşsiz tonları ile Loreal Paris ' in özelliğini yakalayın.

Her saça uygun bir ombre vardır. Kendi saç renginize uygun  bir ombre seçip kolaylıkla saç uçlarınızda devrim yaratabilirsiniz.  Saç uçlarınızın çok yukarısına uygulamayın, bu ombre için uygun olmayabilir. Çene-kulak hizasından başlayacak bir uygulama ile doğru ombre stilini yakalamış olacaksınız.  Özel ombre fırçası ile saçı tarıyormuş gibi kolay uygulama yapacaksınız.

Loreal Paris Ombre' nin patentli profesyonel fırçası ile saçınızda ışıltılı, renkli ve doğallığı yakalamak çok kolay. Özel ombre fırçası ile içinde bulunan hazne sayesinde ürünü saçınıza hem daha kolay hem de eşit bir şekilde uygulama olanağı sağlamış olacaksınız. Fırçanın uzunluğu - kısalığı yapıdaki dişleri ile saçı tararcasına özgür bir pratik uygulama imkânı sizin için. 
Loreal Paris Ombre saç boyasında açık baz renkler kullanıyor iseniz 25-35 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.  Koyu baz renkleri kullanıyor iseniz bu renkler için saçta uygulamayı 35-40 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Boyalı olan ya da doğal saç rengine her kategoriden ürün var. Zengin çeşitlilik ile siz de yeni stilinizi oluşturabilirsiniz. Loreal Paris Ombre stilinin yaratıcısı CHTİSTOPHE ROBİN  hanımların en çok sorduğu soruları cevaplıyor:


- Ombre nasıl bir trenddir? 
Saç uçlarında renk geçişiyle saça hareketlilik kazandıran son yılların en gözde ve en büyük saç boyası trendidir.

- Loreal Paris Ombre özel fırçası yerine normal bir fırça veya tarak kullanabilir miyim?
Loreal Paris Ombre özel fırçası saçtaki renk geçişini daha kolay sağlayacağı için aynı etkiyi normal bir fırça veya tarakta göremeyebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan fırçayı kullanmanızı öneriyoruz. Kutunun içinden çıkan fırça sizin için uygun olacaktır. 

- Boyalı saç üzerine ombre uygulanabilir mi ? 
Loreal Paris Ombre  saç boyanız hem boyalı hem doğal saçlara kolaylıkla uygulanabilir ve kullanım için uygundur. Özellikle renk açıcı ombreler her tipteki saçlara kolayca erişebilir ve evde rahatça uygulanır. 

- Saçınıza en uygun ombreyi nasıl öğrenebilirsiniz? 
Doğal ya da boyalı koyu renkli saçlarda en mükemmel sonuca ulaşabilmek için ombrenin saçta bekletme süresini uzatmanız sizin için yeterli olacaktır. Bu tip saçlarda ombrenin karışımını 25-35 dakika bekletmeniz yerine bu süreyi 40 dakikaya çıkarırsanız saçınızda etkili olacaktır.

- Koyu renkteki saçlarda mükemmel ombre görünümü için ne yapılmalıdır? 
Loreal Paris Ombre ailesi ikiye ayrılıyor: Renk açıcı ve renk veren olarak kullanılıyor. Sizin yapmanız gereken saç boyasının üzerindeki model renk ile kendi saçınızı karşılaştırıp size en yakın rengi seçmenizdir.

- Ombre kıvırcık saçlarda da kullanılabilir mi ? 
Evet, buklelerinizi çok daha belirgin hacimli göstermek için ombreyi kıvırcık saçlarda da kullanabilirsiniz. 

- Ombre Saç Boyası her saç boyu için uygun mudur? 
Loreal Paris Ombre Saç Boyası saçın uçlarına uygulanacağından her  saç boyu için uygundur. Çene ile kulak hizası arasındaki herhangi bir yerden başlamanız sizin için uygun olacaktır.


Bir  saç boyasında sadece rengini değil daha fazlasını istiyorsanız Loreal Paris' i tercih edin. Yenilenen içeriği ile saçlarınıza 3 adımda komple bakım uygular. Boyama öncesi seramid ile korur; boyama sonrası kolojenle yeniler.  Boyama sırasında pro-keratinle güçlendirir.  %100 beyaz kapama ile tercihiniz Loreal Paris Saç Boyaları olsun. Loreal Paris Ombre setinin fiyatı piyasada 15-20 tl arasında değişmektedir.

Hamilelik Belirtileri Saç dökülmesine bitkisel tedavi dukan diyeti karatay diyeti Göbek Eritme dukan diyeti Baş ağrısı Selülit

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.