Saç Beyazlamasına Karşı Saç Maskesi

Saç beyazlaması problemi erken yaşlarda görüldüğünde insanların kendini beğenmeme durumu ortaya çıkartabiliyor ve kişi mutsuz bir hale geliyor.

İşte size saçların erken beyazlamasına karşın evde hazırlayabileceğiniz kolay bir saç maskesi tarifi..

Ünlü Uzman Suna Dumankaya’nın hazırlamış olduğu beyazlamaya karşı etkili olan bu karışımı siz okurlarımızla paylaşmak istiyoruz.

Saç beyazlamasına etkili olan bu tarif ünlü uzman Suna Dumankaya’ya aittir.Bu karışım tamamiyle doğal ve herkesin rahatlıkla bulabileceği malzemelerden yapılmaktadır.İşte Suna Dumankaya’nın saç beyazlamasına engelleyen doğal saç maskesi için gerekli malzemeler;Görsel kaldırıldı.

İçindekiler :

1 adet orta boy kuru soğan,

5 diş sarımsak,

1 adet yumurta sarısı,

1 yemek kaşığı zeytinyağı,

Yapılışı :

Soğan ve sarımsak birlikte güzelce ezilir ve bir kabın içine yumurta sarısı ile zeytinyağı eklenerek krem kıvamına gelene kadar karıştırılır.Oluşan bu karışım saçlara uygulanır ve 1 saat bekletilir.1 saat sonra ılık su ile saç derisine masaj yapılarak durulanır.Saç beyazlamasına karşı kesin çözüm olana kadar haftada sadece bir kez yapılması tavsiye edilmektedir.Karışımın içindekilerden anlayabileceğiniz gibi saçınızda istenmeye kokuların olması kaçınılmazdır;ancak saçlarında beyazların azaldığını gördüğünüzde bu koku daha katlanılabilir hale gelecektir.

Hamilelik Belirtileri Saç dökülmesine bitkisel tedavi dukan diyeti karatay diyeti Göbek Eritme dukan diyeti Baş ağrısı Selülit

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.