Saç Şekillendiriciler

Saç şekillendiriciler günümüzde oldukça gelişmiş teknolojilere sahiptir.

Kuaföre gitmeden hemen her modeli evinizde yapmanıza yardımcı olacak bu ürünler düzleştiriciden, maşaya kadar oldukça geniş bir skala oluşturur. Saç düzleştiriciler genellikle 2 düz plakadan oluşur. Son zamanlarda iyon özellikli olanları oldukça rağbet görmektedir. Maksimum 220 dereceye kadar çıkan sıcaklık sayesinde fön istemeden saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Saçlarınızı kurutma gereği duymadan özellikle sıcak yaz günlerinde banyodan çıkar çıkmaz saçlarınız nemliyken bu aletler ile saçlarınızı kısa sürede şekle sokabilirsiniz.

Saç maşaları ise yuvarlak hatlara sahiptir. Makas gibi açılanından tutun incecik bukleler yapabilen tek bir koldan oluşan maşalar da vardır. Sanıldığının aksine bu ürünleri kullanmak oldukça kolaydır. Saçları tutamlara ayırarak yapılan masa işlemi sonucunda mükemmel saçlara sahip olabilirsiniz.

Kuaförlerin vazgeçilmezi fön makineleridir. Kaç yıl geçerse geçsin, ne kadar üst modeli çıkarsa çıksın fön makinelerinin yeri her zaman ayrıdır. Fön makineleri saça sadece şekil vermekle kalmaz saçın parlamasına da yardımcı olur. Bu nedenle ne işlem yapılacak olursa olsun öncelikle fön makineleriyle saçın parlatılma işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında ise uygulanacak sonraki adıma geçilir. Düzleştirici, maşa ve fön makinesinin dışında özellikle gençlerin sık kullandığı tost makineleri da saç şekillendirici grubuna dahildir.

Tüm bunları yaparken bazı yardımcı ekipmanlara ihtiyacımız vardır. Özellikle saçımıza verdiğimiz şeklin uzun süre kalıcı olmasını istiyorsak bazı ürünler kullanmakta fayda vardır. Bu ürünlerden en yaygın olanı kuşkusuz ki saç köpükleridir. Saçınızın yapısı nasıl olursa olsun, vermek istediğiniz model ne olursa olsun köpükler her konuda size yardımcı olmaktadır. Saçlarınızı ağırlaştırmadan ve sertleştirmeden şekil almasını sağlayan köpükler günlük tarzların yapımını da kolaylaştıran bir üründür. Tek yapmanız gereken saçlarınız hafif nemliyken bu köpükleri saçınıza uygulamak ve sonrasında istediğiniz şekli vermek. 

Hamilelik Belirtileri Saç dökülmesine bitkisel tedavi dukan diyeti karatay diyeti Göbek Eritme dukan diyeti Baş ağrısı Selülit

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.